• Dlaczego warto się przyłączyć?

  Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto przystąpić do Sieci

  1

  Po pierwsze, bezcenna korzyść z sieciowania NGO i wynikającej z niej kooperacji - partnerstwa projektowe, działanie dla środowiska, nowe pomysły i kontakty oraz promocja członków Sieci.

  2

  Po drugie, to nasza - trzeciego sektora - reprezentacja w dialogu z samorządem lokalnym.

  3

  Po trzecie, to szansa na zwiększanie profesjonalizmu naszych działań. Będziemy się na wzajem od siebie uczyć, by potem wspólnie wyznaczyć standardy.

  4

  Po czwarte wreszcie, wszystkie powyższe będą przyczyniały się do tego, że obecność w Sieci będzie gwarantem wiarygodności dla biznesu, a dla organizacji z sieci możliwością na biznesowe partnerstwo.

 • Aktualności

  Letni Obóz Japan Karate Association Polska

  Klub Karate "Kontra"

  W dniach 28-31 lipca 2022 Stowarzyszenie Karate Kontra z Żar zawitało do Tarnowa Podgórnego na Letni Obóz Japan Karate Association Polska 2022. Klub miał możliwość wzięcia udziału w szkoleniu prowadzonym przez Yoshinobu Ohta 7 Dan JKA – główny instruktor JKA England, praktykowaniu japońskiego katare Shotokan, czy też zacieśniać więzi z zaprzyjaźnionym klubem karate JKA z Niemiec SV Alemania Forst e.V. w ramach wymiany międzynarodowej.

  Więcej

  Wędrowanie z PTTK

  Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego Powiatu Żarskiego

  W ostatnią wakacyjną środę Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego Powiatu Żarskiego wędrował po Górach Izerskich. Towarzystwo miało możliwość zobaczyć Bobrowe Skały, zdobyć Sępią Górę oraz zwiedzić Świeradów Zdrój wraz ze Stacją Kultury. Do tej grupy uczestników spotkania dołączyli przedstawiciele innych organizacji pozarządowych z Brandenburgii.

  Więcej

  Atlas Przyrodniczy Gminy Jasień

  Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Jasienia „JASIENIAKI”

  Ukazała się kolejna wkładka (o Lubszy, tekst i zdjęcia: Zbigniew Kasprzak) do ATLASU PRZYRODNICZEGO GMINY JASIEŃ wydawanego przez naszego członka Sieci NGO - Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Jasienia „JASIENIAKI”. Można ją odebrać w Bibliotece Publicznej w Jasieniu. Wkładki ukazują się co 2 miesiące (ok. dwudziestego ósmego dnia lipca, września itd.). Osoby, które chciałyby być autorami kolejnych wkładek zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem.

  Więcej

Home

 • Informacje
 • Biuro projektu w Polsce

  ul. Przemysłowa 1,
  68-200 Żary
  biuro@naturapolska.eu
  www.naturapolska.eu

 • Biuro projektu w Niemczech

  Bahnhofstraße 31,
  15324 Letschin
  arbeitsinitiative-letschin@t-online.de
  www.arbeitsinitiative-letschin.de