Fundacja Spełnienie

Fundacja wspiera osoby zagrożone ubóstwem, patologią i wykluczeniem społecznym. Działamy na rzecz rozwoju lokalnego społeczeństwa poprzez działania i szerzenie wolontariatu w takich obszarach jak: 

obszar socjalny: praca z dziećmi i młodzieżą, seniorami, osobami z niepełnosprawnością, osobami wymagające wsparcia i pomocy psychologicznej, socjalnej czy materialnej.

obszar kultury: mural, zajęcia artystyczne, eventy

obszar edukacji: cykliczne kolonie, eventy, szkolenia.

Fundacja Spełnienie

ul. B.Prusa 7/3

67-300 Szprotawa

Tel. +48 600 991 353

www.fundacja-spelnienie.pl

www.facebook.com/FundacjaSpelnienie

Nasze najważniejsze zrealizowane projekty to: cykliczne darmowe kolonie dla dzieci i ich opiekunów z warsztatami edukacyjnymi, Dzień Dziecka dla dzieci z lubuskich i dolnośląskich Domów Dziecka i rodzin zastępczych, Dzień dla rodzin (całorocznie prowadzimy magazyn darów, który otwarty jest trzy razy w tygodniu, prowadzony przez wolontariuszki-seniorki, każdy może do magazynu przynieść i oddać rzeczy dobre, zadbane,z których już nie korzysta), cykliczne paczki świąteczne (Bożonarodzeniowe) dla seniorów i osób długotrwale chorujących lub będących w trudnej sytuacji życiowej.

Poza tym organizujemy korepetycje i zajęcia różnego rodzaju dla dzieci i młodzieży oraz mural historyczny, który całkowicie sami przygotowali wolontariusze, dzieci, młodzież i dorośli, przy współpracy z Zakładami Usługowymi Zachód w Szprotawie.

Cyklicznie przy współpracy z Pałacem WIECHLICE organizujemy też piknik dla Stowarzyszenia Syndrom, dla rodzin z dziećmi z Zespołem Downa.

 • Informacje
 • Biuro projektu w Polsce

  ul. Przemysłowa 1,
  68-200 Żary
  biuro@naturapolska.eu
  www.naturapolska.eu

 • Biuro projektu w Niemczech

  Bahnhofstraße 31,
  15324 Letschin
  arbeitsinitiative-letschin@t-online.de
  www.arbeitsinitiative-letschin.de