Newsletter

NEWSLETTER nr 12 – 30.05.2023

Zapraszamy do lektury dwunastego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie oraz co słychać u naszych członków Sieci? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 11 – 22.03.2023

Zapraszamy do lektury jedenastego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie oraz co słychać u naszych członków Sieci? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 10 – 10.11.2022

Zapraszamy do lektury dziesiątego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 9 – 22.06.2022

Zapraszamy do lektury dziewiątego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 8 – 30.12.2021

Zapraszamy do lektury ósmego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 7 – 11.10.2021

Zapraszamy do lektury siódmego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 6 – 23.06.2021

Zapraszamy do lektury szóstego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 5 – 10.01.2021

Zapraszamy do lektury piątego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

NEWSLETTER nr 4 – 04.10.2020

Zapraszamy do lektury czwartego newslettera informacyjnego o realizowanym projekcie pn. „Sieć współpracy pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu”. Co się dzieje w projekcie? O tym dowiesz się poniżej.

 • Informacje
 • Biuro projektu w Polsce

  ul. Przemysłowa 1,
  68-200 Żary
  biuro@naturapolska.eu
  www.naturapolska.eu

 • Biuro projektu w Niemczech

  Bahnhofstraße 31,
  15324 Letschin
  arbeitsinitiative-letschin@t-online.de
  www.arbeitsinitiative-letschin.de