SV Grün-Weiß Letschin 1922 e.V.

Stowarzyszenie realizuje wyłącznie i bezpośrednio cele charytatywne poprzez uprawianie i promowanie sportu we wszystkich dziedzinach. Realizuje się to poprzez: odpowiednią organizację uporządkowanej działalności sportowej, gier i ćwiczeń dla wszystkich odbiorców, realizację zorientowanej na wyniki działalności szkoleniowej, udział w specyficznych dla sportu wydarzeniach klubowych, udział w turniejach i pokazach oraz zawodach sportowych. Poza tym realizacja ogólnych imprez młodzieżowych o charakterze sportowym oraz współpraca z różnymi społecznościami sportowymi, które są częścią stowarzyszenia.

SV Grün-Weiß Letschin 1922 e.V.

Przewodniczący

Küstriner Straße 6

15324 Letschin

www.gruen-weiss-letschin.de

Obecnie mamy 260 członków, którzy mogą uprawiać różne sporty w siedmiu istniejących sekcjach (akrobatyka, bilard stożkowy, piłka nożna kobiet + mężczyzn, unihokej, karate, tenis stołowy, rzutki).

Letschiner Schul-und Sportzentrum Oderbruch oraz hala sportowa Ortwig odgrywają tu ważną rolę. Na corocznym rodzinnym festiwalu sportowym jest wiele różnych zajęć sportowych i wiele zabawy. Stowarzyszenie kilkakrotnie brało udział w "Żywym Kalendarzu Adwentowym" z zajęciami sportowymi i jest ważnym partnerem w najważniejszych wydarzeniach w miejscowości.

 • Informacje
 • Biuro projektu w Polsce

  ul. Przemysłowa 1,
  68-200 Żary
  biuro@naturapolska.eu
  www.naturapolska.eu

 • Biuro projektu w Niemczech

  Bahnhofstraße 31,
  15324 Letschin
  arbeitsinitiative-letschin@t-online.de
  www.arbeitsinitiative-letschin.de