OderlandKids e. V.

Stowarzyszenie OderlandKids e.V. zostało założone we wrześniu 2007 roku przez rodziców i sympatyków. Naszym celem jest wspieranie dzieci i młodzieży, upublicznianie ich interesów, reprezentowanie ich, przyczynianie się do ich realizowania się oraz oddziaływanie międzypokoleniowe. Postrzegamy dzielnicę Golzów jako nasze miejsce działania. Naszym celem jest zaoferowanie dzieciom i młodzieży z okolicznych społeczności różnych dziedzin działalności i możliwości udziału w projektach i wydarzeniach.

OderlandKids e. V.

Hauptstraße 1a

15328 Zechin

Telefon: +49 (0) 33 473 90 777

www.oderlandkids-zechin.de

Projekty:

Oderbruch-Er-Leben: Jego celem jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na mocne i słabe strony regionu. Uczestnicy otrzymują możliwość utrzymywania prawdziwych kontaktów społecznych i identyfikowania się z regionem.

Oferty na jeden i kilka dni: Dla dzieci i młodzieży, zwłaszcza podczas wakacji i w dni, w których nie odbywają się żadne zajęcia, np. lekcje pływania na poziomie pływackim.

Imprezy dla dzieci: są organizowane w najważniejszych momentach kalendarza na terenie basenu odkrytego.

Wagenburg: Wzmocnienie kontaktów społecznych poprzez aktywne oferty dla dzieci i młodzieży, klas szkolnych i grup przedszkolnych itp. w połączeniu z noclegiem w przebudowanych budynkach i przyczepach kempingowych dla maksymalnie 16 osób.

Spotkania polsko-niemieckie: polsko-niemiecki obóz wypoczynkowy.

Wspieranie inicjatyw rodzicielskich na rzecz realizacji konsekracji młodzieży: przygotowanie (lekcje dla młodzieży), ceremonia poświęcenia młodzieży (sala, dekoracje, zaproszenia, dokumenty, program), przetwarzanie (księgowość).

Operator Oderbruchcamp Zechin z odkrytym basenem i polem kempingowym: naturalny basen zewnętrzny z pomostami, trampoliną i piaszczystą plażą, poczęstunek oraz sprzęt sportowo-rekreacyjny na terenie basenu odkrytego, boisko do piłki nożnej i wagon na nocleg na kempingu, przyczepy kempingowe na nocleg na kempingu.

 • Informacje
 • Biuro projektu w Polsce

  ul. Przemysłowa 1,
  68-200 Żary
  biuro@naturapolska.eu
  www.naturapolska.eu

 • Biuro projektu w Niemczech

  Bahnhofstraße 31,
  15324 Letschin
  arbeitsinitiative-letschin@t-online.de
  www.arbeitsinitiative-letschin.de